Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Calypso, Slunečné pobřeží

Bulharský hotel Calypso

Poloha

4-hvězdičkový hotel Calypso se nachází v jižní části letoviska Slunečné pobřeží v Bulharsku, asi 1 km od staré části města Nesebar a 100 km od města Varna.

Je položen cca 300 metrů od písečné pláže a nádherného pobřeží Černého moře, a je obklopen jedinečnými písečnými dunami. Vzdálenost z letiště v Burgasu je přibližně 35 km, z letiště Varna asi 120 km.

Zařízení

Aparthotel Sunset Resort Beta, Pomorie

Bulharský komplex hotelů Sunset Resort

Poloha

4-hvězdičkový apartmánový hotel Sunset Resort Beta se nachází přímo u pláže. Místní centrum bulharského střediska Pomorie s nákupními příležitostmi, bary a restauracemi je vzdálené asi 3 km. Dostanete se tam kyvadlovou dopravou (za poplatek).

Zařízení

Tento moderní aparthotel o 6 patrech byl otevřen v létě 2007, patří k rozlehlému komplexu Sunset Resort a je obzvláště ideální pro rodiny s dětmi.

Letovisko Albena

Přímořské letovisko Albena se nachází v Bulharsku, asi 30 km severovýchodně od města Varna a 12 km jihozápadně od Balčiku. Rozkládá se u dlouhé písečné pláže v severní části Varenské zátoky.

Letovisko bylo uměle vytvořeno koncem 60. let minulého století a patří k nejnovějším mezinárodním rekreačním střediskům na pobřeží Černého moře. Architektura místních hotelů připomíná modely slavného německého architekta Waltera Gropiuse a období "bauhausu“.

Hotel Serenity Bay, Carevo

Bulharský hotel Serenity Bay u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Serenity Bay je umístěn přímo u široké, mírně se svažující pláže, na okraji malé rybářské vesničky Carevo v Bulharsku. Do místního centra je to asi 2 km daleko, letiště je vzdálené 75 km.

Zařízení

Hotel nabízí k ubytování 212 pokojů, dále k jeho zařízení patří recepce, výtah, internetové připojení ve veřejných prostorách (zdarma), lobby bar, malý obchod, kadeřnictví, prádelna.

Hotel Via Pontica, Pomorie

Bulharský hotel Via Pontica u moře

Poloha

5-hvězdičkový hotel Via Pontica je umístěn přímo u mírně se svažující písečné pláže v bulharském Pomorie, jednoho z nejstarších letovisek na pobřeží Černého moře.

Místní centrum s obchody a restauracemi je vzdálené cca 3 km, jezdí k němu pravidelné autobusové linky. Další letovisko Slunečné pobřeží je vzdálené 18 km, letiště ve městě Burgas asi 15 km. Letiště ve Varně je přibližně 120 km daleko.

Zařízení

Hotel Royal Bay, Elenite

Bulharský hotel Royal Bay u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Royal Bay se nachází v klidné lokalitě bulharské prázdninové oblasti Elenite, s krásným panoramatickým výhledem do okolí. Leží přímo u 800 m dlouhé, písečno - oblázkové pláže na konci zálivu (koupací boty jsou doporučené).

Místní centrum s mnoha nákupními a zábavními příležitostmi, restauracemi a bary je vzdálené jen několik minut pěšky (cca 300 m) od hotelu. Letovisko Slunečné pobřeží je vzdálené asi 12 km. Zastávka veřejné autobusové dopravy je cca 500 metrů daleko.

Stránky

Bulharsko na Facebooku

Burgas

16.07.2018 - 00:00

Clear skyWest, Light breeze, 2.2 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.8 hPa

Nesebar

16.07.2018 - 01:00

Clear skyWest-northwest, Gentle breeze, 3.4 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.4 hPa

Varna

16.07.2018 - 01:00

Clear skyWest-northwest, Light breeze, 1.8 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.