Jste zde

Domů

Odkazy související s Bulharskem

Sofijská katedrála Alexandra Něvského
Katedrála Alexandra Něvského, Sofia

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Bulharsku, Černém moři, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky o Bulharsku z dílny Yuhůa s osobními zkušenostmi z cest do této východoevropské země.

Je před vámi dovolená u moře a Bulharsko je pro vás jednou z alternativ, kde jí strávit? Kolik právě teď dovolená v Bulharsku stojí se můžete dozvědět na webu e-ck.cz. A pokud jste ochotni si počkat a trochu zariskovat, v sezóně se určitě objeví nějaké last minute nabídky, takže vás dovolená v Bulharsku může nakonec vyjít na velmi malé peníze.

Pokud si nechcete během dovolené v Bulharsku pouze užívat na pláži, můžete se vydat do Bulharska na poznávací zájezd a poznat i něco z historie a současnosti této východoevropské země.

Web last minute Bulharsko taktéž nabízí rady, tipy a informace pro vaši dovolenou.

Na stránkách zajezdy-dovolena-bulharsko.cz vycházejí pravidelně zajímavé články o Bulharsku. Tématy jsou například bulharské pláže, hotely v Bulharsku, tipy na výlety, které památky stojí za návštěvu a další okruhy, které by mohly návštěvníky Bulharska zajímat.

Pokud patříte k těm, kteří k cestě na dovolenou do Bulharska rádi využijí vlastní automobil, pak určitě navštivte stránky s nabídkou ubytování v Bulharsku. Nabídka zahrnuje jak ubytování v soukromí, tak pronájem apartmánů a vil podél celého bulharského pobřeží.

Sekce dovolená Bulharsko na stránkách lmz.cz s výběrem několika hotelů z nabídky tuzemských pořadatelů.

Kolik vás kde bude stát zájezd do Bulharska s českými touroperátory se můžete podívat na stránce s last minute zájezdy od domácích pořadatelů.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Bulharsko na Facebooku

Burgas

18.01.2018 - 11:00

Light rainWest-northwest, Moderate breeze, 7.5 m/s4°C

0.2 mm srážek

Tlak: 1000.4 hPa

Nesebar

18.01.2018 - 11:00

RainWest-northwest, Moderate breeze, 7.9 m/s4°C

0.4 mm srážek

Tlak: 999.2 hPa

Varna

18.01.2018 - 12:00

CloudyNorthwest, Fresh breeze, 9.7 m/s3°C

0 mm srážek

Tlak: 998.6 hPa

Předpověď počasí na yr.no.